Zapowiedź 19 kolejki Ekstraligi

Nadchodzi Wielka Sobota, a wraz z nią 19 kolejka Ekstraligi. Tym razem dojdzie do zderzenia dwóch odwiecznych boiskowych rywali. AZS PSW Biała Podlaska i MKS Olimpia Szczecin staną do walki o niezwykle cenne punkty w drodze do czołowej szóstki najwyższej klasy rozgrywkowej w naszym kraju.

Olimpijki trenerki Natalii Niewolnej – podbudowane historycznym zwycięstwem z Medykiem Konin – przemierzą całą Polskę by zmierzyć się z podopiecznymi trenera Michała Kwietnia. W jesiennej odsłonie ich rywalizacji padł remis 1:1, wiosną zespoły wyglądają zupełnie inaczej, a co za tym idzie końcowy rezultat może być zupełnie inny.

Bialczanki nie postawią łatwych warunków chcąc w końcu skompletować wspomniane cenne punkty. Dla piłkarek PSW będzie to pierwsze spotkanie rozegrana na swoim stadionie w tym roku kalendarzowym. Zawodniczki ze Szczecina są bliżej czołowej szóstki, ale trzeba pamiętać, że w tym sezonie każdy punkt jest na wagę złota.

Tradycyjnie zostanie przeprowadzona transmisja spotkania. Początek o godzinie 10:15 w Wielką Sobotę (31.03.18). Mecz skomentuje Piotr Walkowiak na swoim kanale youtube:

https://www.youtube.com/channel/UCy36NiwvirhYtZysYooOMGA

 

 

 

 

W pozostałych spotkaniach:

11:00 Sportowa Czwórka Radom – Unifreeze Górzno

Mecz ostatniej z przedostatnią drużyną o bardzo cenne punkty.

11:00 AZS Wrocław – Górnik Łęczna

Mecz drużyny AZS która na wiosnę zdobyła jak na razie 3 punkty, z drużyną Górnika z Łęcznej który celuje w mistrzostwo.

12:00 Mitech Żywiec – AZS PWSZ Wałbrzych

Po zwycięstwie nad drużyną AZS Wrocław, Mitech zwiększył swoje szanse na grę w grupie mistrzowskiej, AZS PWSZ jest już pewny że znajdzie się w 6 drużyn które będą walczyć o najwyższe cele.

13:00 AZS UJ Kraków – SMS Łódź

AZS UJ Kraków po remisie z AZS PWSZ Wałbrzych, rozegra spotkanie z SMS Łódź, przegrywając to spotkanie zawodniczki z Krakowa mogą przekreślić swoje szanse na awans do czołowej szóstki.

Zapraszamy również na transmisję meczu na profilu Facebook AZS UJ Kraków
Skomentują go Mateusz Krajewski i Dawid Kącki

 

 

17:00 Medyk Konin – Czarni Sosnowiec

Spotkanie na szczycie, po ostatnich wpadkach obie drużyny będą chciały się zrehabilitować, boisko zweryfikuję której drużynie uda się zwyciężyć, a może podzielą się punktami, już jutro się o tym dowiemy.

 

 

 

Zdjęcie z galerii: AZS PSW Biała Podlaska

Post Author: Marcin Kołodziejczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *