Świetne wieści z kadry! Błaszczykowski i Glik gotowi do gry

Dostaliśmy świetne wieści ze sztabu reprezentacji Polski. Doktor Jacek Jaroszewski poinformował, że Jakub Błaszczykowski jest w pełni gotowy do gry po kontuzji. 32-latek weźmie udział w dzisiejszym treningu, podobnie zresztą jak Kamil Glik.

We wtorkowym meczu z Senegalem Jakub Błaszczykowski w pierwszej odsłonie spotkania doznał kontuzji i w przerwie opuścił boisko. – Błaszczykowski podczas jednego ze starć dostał mocno w łydkę, był ucisk na nerw, który bardzo utrudniał grę. Nie chcieliśmy ryzykować. Dziś Kuba czuje się już dobrze, po urazie nie ma śladu i będzie normalnie trenował z resztą drużyny – powiedział doktor Jacek Jaroszewski.

Od poniedziałku do treningów z pełnym obciążeniem powrócił Kamil Glik, który jeszcze na zgrupowaniu w Arłamowie doznał groźnej kontuzji barku. Są duże szanse, że defensor polskiej reprezentacji zagra w niedzielnym spotkaniu przeciwko Kolumbii. Doktor Jaroszewski zapewnił, że wszyscy zawodnicy są zdrowi i normalnie przygotowują się do drugiego meczu na mistrzostwach świata.

Post Author: Dawid Basiak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *