Stipe Miocić: Gratulacje dla DC. Zatańczmy ponownie i zróbmy rewanż

Po niespodziewanej porażce, Stipe Miocić (18-3), chce ponownie wejść do klatki i zrewanżować się Danielowi Cormierowi (21-1, 1NC).

W zeszłą niedzielę Stipe Miocić stracił pas wagi ciężkiej, który teraz jest w posiadaniu DC. Walka nie trwała długo, ponieważ w 1 rundzie Daniel znokautował Miocić’a. Cormier jest drugim zawodnikiem w historii UFC, który jest posiadaczem dwóch pasów mistrzowskich. Przed UFC 226 był w posiadaniu pasa wagi półciężkiej. Stipe obronił mistrzostwo, aż 3 razy, a w 6 ostatnich pojedynkach to jego ręka była w górze. Nic dziwnego, że był mistrz wagi ciężkiej chce odzyskać pas.

Gratulacje dla DC. Nie miałem okazji powiedzieć tego w klatce, ale zatańczmy ponownie i zróbmy rewanż. Dziękuję moim trenerom i całemu zespołowi. Bycie największym zawodnikiem wagi ciężkiej w historii UFC to bardzo ciężka i długa kariera, ale ona się jeszcze nie skończyła. Jestem zmotywowany niż kiedykolwiek, aby wrócić.

Ciekawe co na ttemat rewanżu sądzi Daniel Cormier, który nie odniósł się jeszcze do tych słów. Warto wspomnieć, że tuż po zakończonym pojedynku na UFC 226, DC wezwał do walki Brocka Lesnara (5-3, 1NC). Wszystko na to wskazuje, że to właśnie z nim zmierzy się w pierwszej obronie pasa wagi ciężkiej. W tym momencie nasuwa się pytanie, czy Brock zasłużył sobie na walkę o mistrzostwo?!

źródło: Instagram

Post Author: Monika Bartłomiejczak

Zakochana w sportach walki, od kiedy pamiętam :)! Najwierniejsza na świecie fanka braci Diaz, Rondy Rousey, GSP i Marcina Helda. Zajarana braćmi Kliczko, Gołowkinem, Vasylem Lomachenko i Muratem Gasijewem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *