Pierwsza porażka Bucks! Ulegli bezpośredniemu rywalowi

Swojej pierwszej porażki w sezonie, po serii 7 zwycięstw doznali Milwaukee Bucks. Jelenie przegrały 117:113 z Boston Celtics, głównym faworytem do pierwszego miejsca na wschodzie.

Bostończycy zdominowali większość spotkania, utrzymując przez większość czasu kilku punktowe prowadzenie. Bucks, którzy fenomenalnie rozpoczęli sezon nie mogli znaleźć recepty na bostończyków.

Szczególnie dobrze prezentował się Kyrie Irving, który w ostatnich spotkaniach był motorem napędowym Celtów. Gwiazdor filmu komediowego “Uncle Drew” prezentuje się ostatnio bardzo efektywnie i w pełni spełnia się w roli lidera zespołu. Irving w spotkaniu z Bucks zdobył 28 punktów 33 minuty, do czego dołożył 7 asyst.

Tradycyjnie już Celtics pokazali się jako zgrany zespół, w którym punktują praktycznie wszyscy liczący się zawodnicy. Po 18 punktów zdobyli Al Horford  i Gordon Hayward, 17 punktów rzucił Marcus Morris, a 12 oczek dodał Jayson Tatum.

W drużynie z Milwaukee najlepiej prezentował się niezastąpiony Giannis Antetokounmpo, który zdobył 33 punkty i zaliczył 11 zbiórek. Tym razem Greak Freak otrzymał jednak za mało wsparcia ze strony kolegów. Szczególnie zawiódł Brook Lopez, który mecz zakończył jedynie z 2 punktami. Po 16 punktów dla Bucks zdobyli Khris Middleton i Malcolm Brogdon, natomiast 13 punktów dorzucił Eric Bledsoe.

Zdjęcie: www.nba.com

Post Author: Mikołaj Różalski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *