Mistrzowie rodzą się w FIFA 19

Zagraj w najważniejszych rozgrywkach klubowych – UEFA Champions League – w różnych trybach gry, w tym w dramatycznym finale przygód Aleksa Huntera „Droga do sławy: Mistrzowie”.

Za nami dzień premiery najnowszej edycji gry, dostępnej z polskim komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego, reprezentacją narodową oraz w pełni odwzorowaną Ekstraklasą.

Skosztuj najbardziej realistycznej symulacji piłki nożnej dostępnej na Nintendo Switch.

REDWOOD CITY, Kalifornia, USA – 28 września 2018 r. – Gra EA SPORTS™ FIFA 19 na PlayStation®4, Xbox One i PC już w sprzedaży. Fani piłki nożnej mogą sięgnąć po chwałę w UEFA Champions League w różnych trybach, w tym w nowym „Szybkim meczu”, w którym można modyfikować zasady rozgrywanych spotkań i gromadzić rozbudowane statystyki, by podkręcić rywalizację między znajomymi. W FIFA Ultimate Team™ nowe IKONY dołączają do tych znanych z poprzedniego roku, a nowy tryb Division Rivals daje nowy sposób rywalizowania online. Do tego można zagrać w kulminację cieszącego się dużym uznaniem trybu fabularnego – Droga do sławy: Mistrzowie. Ostatni rozdział opowieści zawiera trzy w pełni grywalne postacie, których piłkarskie historie przeplatają się ze sobą. Bleacher Report podkreśla, że „to zdecydowanie FIFA, którą trzeba się zainteresować”, a „FourFourTwo” stwierdza, że „FIFA 19 to obowiązkowa pozycja”. Więcej informacji o funkcjach i trybach dostępnych w grze FIFA 19 można znaleźć tutaj.

W tym roku dodatkowo zwiększyliśmy realizm gry poprzez rozbudowaną integrację UEFA Champions League – powiedział Aaron McHardy, producent wykonawczy serii EA SPORTS FIFA. – Napływają też do nas od graczy, którzy grali w wersję demonstracyjną lub w wersję próbną EA Access bądź Origin Access, pozytywne opinie na temat nowych funkcji rozgrywki i dodania nowych sposobów zabawy w „Szybkim meczu”. Bardzo się cieszymy, że teraz jeszcze więcej graczy z całego świata zagra w naszą grę.

W trybie „Droga do sławy: Mistrzowie” Alex Hunter powraca by ruszyć w pogoń za chwałą w UEFA Champions League w barwach Realu Madryt. Gracze mogą wybierać między Aleksem, Dannym Williamsem i Kim Hunter. Po podpisaniu kontraktu z Realem, młody Anglik znajduje się w centrum uwagi prasy i musi nauczyć się znajdować równowagę między życiem gwiazdy a rodziną. Danny kontynuuje swoją karierę w Premier League. Tym razem musi sprostać wymaganiom trenera i nauczyć się nowej roli na boisku. W międzyczasie Kim kończy szkołę średnią i staje w obliczu ważnych decyzji dotyczących jej przyszłości oraz presji związanej z grą na najwyższym poziomie – na turnieju Women’s World Cup. Ścieżka dźwiękowa do trybu „Droga do sławy: Mistrzowie” z utworami skomponowanymi przez zdobywcę Oscara Hansa Zimmera oraz Lorne’a Balfe’a również jest już dostępna. Można jej posłuchać tutaj.

FIFA 19 wprowadza również nowe funkcje i mistrzowskie wrażenia na boisku i poza nim na Nintendo Switch™. Od dynamicznych aktualizacji zawartości w FIFA 19 Ultimate Team, przez realistyczny tryb kariery, po nowy samodzielny tryb UEFA Champions League – gracze mogą cieszyć się pełną funkcjonalnością gry zawsze i wszędzie. FIFA 19 na Nintendo Switch to również zróżnicowane zachowania zespołów i piłkarzy, oficjalne oprawy graficzne meczów kilku najważniejszych lig świata oraz większa kontrola graczy nad oddawaniem strzałów dzięki wprowadzeniu zupełnie nowego systemu.

Gra FIFA 19 będzie dostępna w sprzedaży na całym świecie na platformy PlayStation 4, Xbox One, PC, Nintendo Switch, PlayStation®3 i Xbox 360*. Zachęcamy do dołączenia do społeczności EA SPORTS FIFA na Facebooku i Instagramie, a także do obserwowania nas na Twitterze (@easportsfifa).

*NA NIEKTÓRYCH PLATFORMACH CZĘŚĆ FUNKCJI MOŻE BYĆ NIEDOSTĘPNA.

O firmie Electronic Arts

Electronic Arts to globalny lider w branży rozrywki elektronicznej. Firma dostarcza gry, zawartość i usługi online na konsole, urządzenia mobilne i komputery osobiste podłączone do Internetu. Z gier EA korzysta ponad 300 milionów zarejestrowanych użytkowników na całym świecie.

Post Author: Kamil Gieroba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *