Michelle Waterson: Chciałabym walczyć z Karoliną lub Carlą Esparzą

Michelle Waterson (15-6) mierzy wysoko, chciałaby stoczyć pojedynek z naszą rodaczką Karoliną Kowalkiewicz (12-2) lub z byłą mistrzynią Carlą Esparzą (13-5).

Chciałabym walczyć we wrześniu lub październiku, ale jeszcze konkrety nie są ustalone. Chciałabym walczyć z Karoliną lub Carlą Esparzą.

-powiedziała Waterson.

Przypomnijmy, że Michelle ostatni raz walczyła w kwietniu, gdzie pokonała Cortney Casey-Sanchez (7-6) na UFC on FOX 29. Waterson w przeszłości walczyła już z dużymi nazwiskami kategorii słomkowej. Na swoim koncie ma pojedynki z obecną mistrzynią Rose Namajunas, czy Tecia Torres.

Michelle jeśli chce walczyć z Polką będzie musiała jeszcze trochę poczekać, ponieważ nieoficjalnie Karolina w najbliższym pojedynku zmierzy się Jessicą Andrade (18-6), 8 września, na UFC 227. Prawdopodobnie zwyciężczyni pojedynku Kowalkiewicz vs. Andrade dostanie szansę walki o pas mistrzowski kategorii słomkowej UFC.

źródło: mmajunkie.com

 

Post Author: Monika Bartłomiejczak

Zakochana w sportach walki, od kiedy pamiętam :)! Najwierniejsza na świecie fanka braci Diaz, Rondy Rousey, GSP i Marcina Helda. Zajarana braćmi Kliczko, Gołowkinem, Vasylem Lomachenko i Muratem Gasijewem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *