Khabib Nurmagomedov: Tony Ferguson byłby dla mnie najlepszą opcją

Khabib Nurmagomedov (26-0) dał jasno do zrozumienia, że nie będzie czekał na Conora McGregora (21-3), który zwleka z powrotem do octoganu UFC.

Khabib wskazał potencjalnych przeciwników, z którymi mógłby się zmierzyć w pierwszej obronie pasa mistrzowskiego. Mistrz kategorii lekkiej najbardziej chciałby stanąć do walki z Tony’m Fergusonem (23-3).

On miał operację, ale jeśli doszedł do siebie, to dlaczego nie? Tony Ferguson byłby dla mnie najlepszą opcją. Ja chcę tego pojedynku, fani również go chcą. Jeśli jest gotowy, to zróbmy to. Będę mógł walczyć na jesień, cały czas jestem w treningu. Chcę bronić tytułu. Jestem gotowy na każdego, kogo da mi UFC.

 

-powiedział Khabib

Przypomnijmy, że Khabib i Tony mieli zmierzyć się na UFC 223, ale Ferguson doznał kontuzji i do walki niestety nie doszło.

Kolejnym rywalem, z jakim mógłby zmierzyć się Khabib, to zwycięzca pojedynku Eddie Alvarez (29-5, 1NC) i Dustin Poirier (23-5, 1NC), którzy staną do walki 28 lipca, na UFC on FOX 30. Panowie już raz mieli okazję się spotkać w octagonie, ale przez kopnięcie Alvareza w parterze, walka została okrzyknięta jako nierozstrzygnięta.

A Wy z kim chcielibyście zobaczyć Dagestańczyka?

źródło: mmafighting.com

Post Author: Monika Bartłomiejczak

Zakochana w sportach walki, od kiedy pamiętam :)! Najwierniejsza na świecie fanka braci Diaz, Rondy Rousey, GSP i Marcina Helda. Zajarana braćmi Kliczko, Gołowkinem, Vasylem Lomachenko i Muratem Gasijewem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *