Już w ten weekend odbędzie się 6. edycja Warszawskiej Grandy Pro “Fight Club”

28 kwietnia w Warszawie, w hali Uscir Arena Ursynów, odbędzie się już 6 edycja gali Granda Pro “Fight Club”. Jak zawsze organizatorzy zadbali, aby tego dnia nie zabrakło emocji.

Pojedynki wielu znanych zawodników odbędą się w formule MMA i K-1. 9 mocnych zestawień zadowolą każdego pasjonata sportów walki.

Sylwester Miller (5-2), zmierzy się z Ibrahimem Barkinoevem (6-2). Sylwka chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, ponieważ wiele razy już walczył na Warszawskiej Grandzie. Fenomenalny parter i serce do walki spowodowały, że kibice z niecierpliwością czekają na jego występy. Dwóch przeciwników, których brano pod uwagę dla Millera doznało kontuzji, byli nimi zawodnicy kategorii koguciej Wróblewski i Przybysz.

Kolejne elektryzujące zestawienie, które warto zobaczyć, to Grzegorz Sanecki (5-1), który podejmie walkę z Michałem Golasińskim (6-4).  Tego wieczoru zobaczymy debiut w formule MMA, dwóch kobiet, a będą nimi Aleksandra Rola (0-0) i Aleksandra Wypych (0-0). Jak wszyscy wiemy, kobiece pojedynki w MMA, zawsze ogląda się z zaciekawieniem. W formule MMA, zobaczymy również starcie dwóch fighterów z Ursynowa. Adrian Wojtkowski (0-1), stanie do walki z Michałem Orynkiem (1-1).

Starcia rewanżowe zawsze niosą za sobą wielkie emocje, a kibice będą mieli okazję zobaczyć rewanż Kamila Pawlaka i Przemysława Pawlaka. Pojedynek odbędzie się na zasadach K-1. W przeszłości panowie walczyli ze sobą i wtedy lepszym zawodnikiem okazał się Przemek. Jak będzie tym razem, okaże się w sobotę. Kolejną walkę rewanżową, stoczą Mateusz Łazowski (3-1), który zmierzy się z Kryspinem Kalskim (9-6). Zawodnicy spotkali się, podczas 17 edycji FEN, a Kalski zaserwował Łazowskiemu pierwszą porażkę w zawodowej karierze. Nie możecie przegapić tego pojedynku.

W głównej walce wieczoru zobaczymy zawodnika Warszawskiej Copacabany i Mistrza organizacji Fight Exclusive Night, Arkadiusza Wrzoska (9-4). Jego przeciwnikiem będzie niezwykle doświadczony zawodnik z Mołdawii, Pavel Voronin (30-21). Na pojedynki Warszawiaka zawsze przychodzi tabun kibiców, więc i tym razem fajerwerki będą zagwarantowane.

Pełna karta walk gali prezentuje się następująco:
K-1: Arkadiusz Wrzosek (9-4) vs. Pavel Voronin (30-21)
MMA: Grzegorza Saneckiego (5-1) vs. Michał Golasiński (6-4)
K-1: Mateusz Łazowski (3-1) vs. Kryspin Kalski (9-6)
K-1: Michał Bławdziewicz (4-4) vs. Gordon Haupt (23-11)
MMA: Sylwester Miller (5-2) vs. Ibrahim Barkinoev (6-2)
K-1: Kamil Pawlak (8-3) vs. Przemysław Pawlak (5-2)
MMA: Patryk Małecki (2-1) vs. Dawid Nowak (9-4)
MMA: Aleksandra Rola (0-0) vs. Aleksandra Wypych (0-0)
MMA: Adrian Wojtkowski (0-1) vs. Michał Orynek (1-1)

Organizatorzy gali, którzy postawili zarówno na młodość i doświadczenie, stworzyli kartę walk, która powinna zadowolić każdego, a dodatkowo pierwszy w historii pojedynek kobiet tej organizacji, jest wisienką na torcie i dowodem na to, że z każdą galą, poziom sportowy idzie w górę.

 

Post Author: Monika Bartłomiejczak

Zakochana w sportach walki, od kiedy pamiętam :)! Najwierniejsza na świecie fanka braci Diaz, Rondy Rousey, GSP i Marcina Helda. Zajarana braćmi Kliczko, Gołowkinem, Vasylem Lomachenko i Muratem Gasijewem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *