Jose Mourinho niezainteresowany krytyką Paula Scholesa

Jose Mourinho postanowił zignorować krytykę Paula Scholesa, twierdząc że nie interesuje go, co legenda Manchesteru United ma do powiedzenia.

Były pomocnik Czerwonych Diabłów ostro zaatakował Portugalczyka, przed wtorkowym bezbramkowym remisem z Valencią w Lidze Mistrzów.

Jestem nieco zaskoczony, że pozostał na stanowisku po sobocie, występ przeciwko West Hamowi był dramatyczny – mówi ekspert BT Sport.

Wychodzi na konferencje prasowe, na których ciągle narzeka na graczy, na zarząd, ponieważ nie dostaje tego, czego chce. Myślę, że jest on poza kontrolą i w takim stanie jest po prostu żenujący dla klubu – kończy Paul Scholes.

Jose Mourinho oczywiście został zapytany po meczu, co sądzi o wypowiedzi Anglika, przez dziennikarzy. Jednak tym razem Portugalczyk powstrzymał się od ciętych komentarzy i odpowiedział krótko: Nie muszę wiedzieć co powiedział. Mówi to co chce, a ja mówiąc szczerze, nie jestem tym zainteresowany.

Frustracja występami klubu dosięga również fanów United, którzy podczas meczu z Valencią skandowali: Attack, attack, attack!

Wolność słowa. Zwłaszcza dla fanów Manchesteru United, których szanuje na 200 procent. Jestem zadowolony z wysiłku, zaangażowania, ale nie jestem usatysfakcjonowany wynikiem, który nie jest dobry, ale nie jest też zły. Mamy teraz dwa ważne mecze przeciwko Juventusowi, aby zdobyć punkty. Przed przerwą reprezentacyjną mamy do rozegrania spotkanie z Newcastle i jeśli je wygramy, to dobrze podziała na zespół – zakończył swoją wypowiedź Jose Mourinho.

Źródło: www.standard.co.uk

Post Author: Adam Wasiak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *