Jakub Dobrzyński i Robert Talarek wracają do gry!

Jakub Dobrzyński stoczy swój kolejny zawodowy pojedynek na gali Seaside Boxing Show, 19 sierpnia w Międzyzdrojach.

Rywalem Jakuba Dobrzyńskiego będzie Dmytro Berezenii. Pojedynek został zakontraktowany na 4 rundy i odbędzie się w kategorii półśredniej. Kuba to młody i perspektywiczny zawodnik, który lata świetności ma dopiero przed sobą. Jego rywal w zawodowej karierze stoczył 5 pojedynków i wszystkie z nich zwyciężył. Znając jednak możliwości Dobrzyńskiego po tej walce może się to zmienić.

W walce wieczoru zobaczymy Roberta Talarka, który zmierzy się Artemem Karpetsem. Pojedynek odbędzie się w wadze średniej i został zakontraktowany na 8 rund. Pojedynkom Talarka zawsze towarzyszą niesamowite emocje, a ostatnia walka z Norbertem Dąbrowskim na Stadionie Narodowym jest tego największym przykładem. 3 listopada 2017 r. Talarek zdobył we Francji pas IBO Inter-Continental pokonując przez TKO w 8 rundzie gospodarza Frankie’go Haroche.

Na gali organizowanej przez Tomasza Babilońskiego zobaczymy 5 zawodowych pojedynków oraz 4 walki amatorskie. To wielka szansa dla pięściarzy, którzy dopiero myślą o rozpoczęciu kariery zawodowej.

Pełna karta walk prezentuje się następująco:

Post Author: Monika Bartłomiejczak

Zakochana w sportach walki, od kiedy pamiętam :)! Najwierniejsza na świecie fanka braci Diaz, Rondy Rousey, GSP i Marcina Helda. Zajarana braćmi Kliczko, Gołowkinem, Vasylem Lomachenko i Muratem Gasijewem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *