Zakłady

pzbuk
9.1/ 10
ocena

Informacje i opinia

I Miejsce - zwycięzca

PZBUK ma zdecydowanie najlepszą na rynku ofertę powitalną. Na start otrzymuje możliwość zamiany 200 zł na 500 zł z wygranymi bez wymogów obrotu. Wystarczy zagrać swój pierwszy kupon, a zakład zostanie dopisany do naszego konta. Ten nowy w Polsce bukmacher wszedł przebojem na rynek i skradł serca graczy.


Aby skorzystać z oferty powitalnej PZBUKA należy oczywiście się zarejestrować na stronie i spełnić warunki promocji.

PZBUK oferuje zakłady sportowe przedmeczowe oraz live. 30 dyscyplin sportowych w ofercie powoduje, że PZBUK nie ustępuje pola największym graczom na rynku. Marże dla popularnych zakładów wynoszą 4-5 proc. a absolutnym hitem jest Polska Hokej Liga, której bukmacher jest sponsorem. Marże na mecze wynoszą tam tylko ok. 2%

Bezpieczeństwo

Bukmacher, choć nowy na naszym rynku, jest częścią międzynarodowego giganta w branży gier i zakładów wzajemnych.

Polskie Zakłady Bukmacherskie należą do grupy Cherry AB, jednej z 10 największych tego typu firm na świecie. Gwarantuje to nie tylko rozrywkę na światowym poziomie, ale również pełną wypłacalność bukmachera nawet w przypadku najwyższych wygranych.

więcej

Co wyróżnia PZBUK?

Tym, co wyróżnia PZBUKA jest Sklep Gracza: za każdą aktywność można zyskać punkty, które następnie wymienić można na bonusy, zakłady lub gadżety.

Taki program lojalnościowy ma szansę utrzymać graczy na dłużej u PZBUK. Na pochwałę zasługuje również suport bukmachera oraz szybkość i płynność działania strony.

więcej
pzbuk

    Zalety

  • Bezpieczeństwo i jakość usług
  • Program lojalnościowy - Sklep Gracza
  • Oferta Zamień 200 zł na 500 z
  • Support i szybkość działania strony
pzbuk
9.1/ 10
ocena

II Miejsce

fortuna

Fortuna prowadzi zarówno zakłady stacjonarne jak i internetowe jako eFortuna. Firma posiada licencję Ministerstwa Finansów od 2012 roku. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce bukmacherskich marek.

Fortuna kusi promocją typu zakład bez ryzyka. Świeżo zarejestrowanym graczom oferuje 100 zł zwrotu za pierwszy nietrafiony zakład. Wystarczy odwiedzić stronę, zarejestrować się, aby skorzystać z promocji.

Społecznośc

eFortuna jest przyjazna nawet dla początkujących graczy i w zawieraniu zakładów pomaga m.in. za pomocą użytecznych tutoriali. Dodatkowo społeczność graczy ma możliwość kontaktu i wymiany doświadczeń na forum.

Zakłady z eFortuną zawieramy wygodnie, a oferta rynku zakładów jest w pełni satysfakcjonująca. Dodatkowo wybór rodzajów przyjmowanych zakładów jest szeroki, a wysokość kursów w pełni adekwatna.

ocena: 8.2/10

III Miejsce

sts

Kolejny dobrze znany na polskim rynku bukmacher z nieposzlakowaną opinią i legalną licencją.

Oferta na start obejmuje kod promocyjny MAXBONUS, dzięki któremu na powitalny zakład otrzymujemy 30 zł. Jest oferta całkowicie darmowa. Aby otrzymać 30 zł na pierwszy zakład wystarczy zarejestrować się, założyć konto, wpisać kod promocyjny i już można obstawiać.

Dane osobowe

Warto pamiętać, że do założenia konta u internetowego bukmachera potrzebujemy danych osobowych m.in., numeru PESEL, potrzebne będą również skany dowodu osobistego oraz numer konta.

Dane te nie są przekazywane nigdzie dalej, żaden legalnie działający bukmacher nie pozwoliłby sobie na takie bezprawne działanie. Dane niezbędne są do weryfikacji m.in. pełnoletności gracza. A numer konta to oczywiście informacja niezbędna do wypłaty wygranej.

ocena: 7.9/10