Hokejowa LM: Porażka Tyszan na inagurację

Hokeiści GKS Tychy przegrali z fińskim IFK Helsinki 3:5 w meczu pierwszej kolejki hokejowej Ligi Mistrzów.

facebook.com

Spotkanie dla Tyszan ułożyło się znakomicie, bowiem już piątej minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Na niecałe dwie minuty przed końcem pierwszej tercji goście wyrównali. Druga część meczu zakończyła się remisem 2:2. Tym razem pierwsi bramkę strzelili Finowie grając w przewadze. Dwa kolejne trafienia należały do mistrzów Polski, którzy wykorzystali grę w przewadze. Niestety w ostatniej tercji goście strzelili dwie brami i cały mecz wygrali 5:3. Następne spotkanie Tyszanie zagrają w niedzielę ze szwedzkim Skelleftea.

31.08.2018, godz. 17:30 GKS Tychy – IFK Helsinki 3:5 (1:1, 2:2, 0:2)

Tomas Sykora 4:33′ Johan Motin 18:09′
Filip Komorski 29:27′ (w przewadze) Ryan O’Connor 26:35′ (w przewadze)
Mike Cichy 31:05′ (w przewadze) Markus Kankaanpera 32:40′
Johan Motin 43:19′
Lucas Lessio 52:12′

Post Author: Kamil Chmielewski