Georges St. Pierre: Październik? Jest taka opcja

Georges St. Pierre swój ostatni pojedynek stoczył w listopadzie, kiedy to pokonał Michaela Bispinga. Stając się tym samym mistrzem kategorii średniej.

Po prawie czterech latach wrócił i zdobył mistrzostwo w wadze średniej. Nikt nie spodziewał się, że po tak długiej przerwie zaprezentuje się w tak fenomenalnej formie. Walka z Bispingiem nie trwała długo. Były mistrz został poddany przez duszenie zza pleców w 2 rundzie. Warto przypomnieć, że GSP w swojej karierze również zdobył mistrzostwo w wadze półśredniej, broniąc je aż 9 razy. Wszystko wskazuje na to, że Kanadyjczyk planuje powrót jeszcze w tym roku.

Październik? Jest taka opcja. W grudniu odbędzie się UFC 231 w Toronto. Jest to miejsce, które zachęca mnie do wypełnienia mojego dziedzictwa. Oczywiście, ważne jest wynagrodzenie jakie zaproponuje mi organizacja, ale jednak dziedzictwo jest dla mnie ważniejsze.

-powiedział GSP.

Zapytany również o potencjalny pojedynek z młodszym z braci Diaz powiedział:

To nie jest dla mnie dobra opcja. Wielu ludzi zakładałoby, że wygram. W klatce mógłbym sprawiać wrażenie tyrana.

Georges St. Pierre chce stoczyć jeszcze kilka walk w swojej karierze. Chce walk, o których będzie mówił cały świat MMA.

źródło: MMAFighting

Post Author: Monika Bartłomiejczak

Zakochana w sportach walki, od kiedy pamiętam :)! Najwierniejsza na świecie fanka braci Diaz, Rondy Rousey, GSP i Marcina Helda. Zajarana braćmi Kliczko, Gołowkinem, Vasylem Lomachenko i Muratem Gasijewem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *