Filip Wolański i Daniel Torres zasilają kartę walk KSW44!

Filip Wolański i debiutujący w KSW, Daniel Torres zmierzą się ze sobą 9 czerwca, na KSW 44, w Ergo Arenie.

Filip Wolański (11-2, 3KO, 2SUB) zawodnik klubu Grappling Kraków, może pochwalić się dobrą passą, ponieważ z 11 ostatnich pojedynków, aż 10 wygrał. Porażki zaznał z rąk obecnego pretendenta do tytułu mistrzowskiego, Marcina Wrzoska. Filip w ostatnich pojedynkach pokonywał takich zawodników jak Denilson de Oliviera i Bartłomiej Kopera. Wolański jest zawodnikiem, któremu nie brakuje ani umiejętności, ani serca do walki. Udowodnia to w każdym pojedynku, ale to walka z Marcinem Wrzoskiem zapisała się najbardziej w pamięci kibiców, a ich bój został okrzyknięty najlepszym pojedynkiem 2016r. nad Wisłą.

Daniel Torres (7-3, 4KO, 1SUB) również może pochwalić się świetną passą. Z 8 ostatnich pojedynków, 7 z nich było wygranych, w tym 2 przez nokaut. 24 letni Brazylijczyk zadebiutuje w organizacji KSW. W marcu na gali FEN 20, zaprezentował się w bardzo dobrej formie, pokonując Kamila Łebkowskiego. Daniel będzie wymagającym zawodnikiem dla Filipa i obaj panowie na pewno dostarczą sporych emocji. Ten pojedynek, to bardzo dobry ruch włodarzy KSW i każdy chętnie zobaczy to starcie.

 

 

Post Author: Monika Bartłomiejczak

Zakochana w sportach walki, od kiedy pamiętam :)! Najwierniejsza na świecie fanka braci Diaz, Rondy Rousey, GSP i Marcina Helda. Zajarana braćmi Kliczko, Gołowkinem, Vasylem Lomachenko i Muratem Gasijewem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *