Debiut organizacji Silesian MMA Challange już 16.06, w Mysłowicach

Silesian MMA Challange, 16 czerwca zadebiutuje w Mysłowicach. Zawodnikiem, którego pojedynek, będziemy mieli okazję zobaczyć, jest m.in. Alan Kwieciński.

Z każdym dniem, nowo powstała organizacja zyskuje na popularności. Galę, która odbędzie się 16 czerwca, zapowiadali zawodnicy KSW, Artur ‘Kornik’ Sowiński i Grzegorz ‘Szuli’ Szulakowski. Tej nocy kibice będą mogli obejrzeć zarówno pojedynki w formule MMA, jak i K-1. Organizatorzy od samego początku zaufali kobietom, ale również amatorom, którzy będą mieli szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności.

Alan Kwieciński zasilił kartę walk i stoczy kolejny zawodowy pojedynek w formule K-1. Kategoria wagowa do 75 kg.. Zawodnik z Olsztyna, z pewnością da z siebie wszystko, ponieważ wynik ostatniej walki, z Adrianem Błeszyńskim nie był zadowalający. Pojedynki Kwiecińskiego są zawsze pełne emocji, a trybuny pełne fanów.

Na karcie walk zobaczymy jeszcze takich zawodników jak: Adrian Bober, Krzysztof Mariańczyk, Sławomir Rawiński, Lubo Slovik, czy Adrian Kępa.

 

Post Author: Monika Bartłomiejczak

Zakochana w sportach walki, od kiedy pamiętam :)! Najwierniejsza na świecie fanka braci Diaz, Rondy Rousey, GSP i Marcina Helda. Zajarana braćmi Kliczko, Gołowkinem, Vasylem Lomachenko i Muratem Gasijewem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *