Co za seria! Cavaliers wracają do gry

Koszykarze Cleveland Cavaliers zwyciężyli w 6 spotkaniu z Boston Celtics i wyrównali stan rywalizacji. Niesamowicie zaprezentował się LeBron James, który zdobył 46 punktów.

Rywalizacja bostończyków z kawalerzystami jest bardzo wyrównana, a zespoły odnoszą zwycięstwa tylko u siebie. Tak stało się i tym razem. Gospodarze, czyli Cleveland Cavaliers zwyciężyli 109:99. Bohaterem spotkania został LeBron James, który poprowadził swój zespół do zwycięstwa. Już w pierwszych  minutach Cavaliers stracili Kevina Love’a, który zderzył się głową z Jaysonem Tatum’em i nie wrócił do gry.

James udowodnił, że znakomicie radzi sobie w spotkaniach, które decydują o pozostaniu jego drużyny w play-off. Oprócz 46 punktów lider zespołu Cavs miał 11 zbiórek i 9 asyst. Jamesa wsparł George Hill, który dorzucił 20 punktów. Nieoczekiwanie punktowego wsparcia udzielił również Jeff Green, który nie radził sobie w poprzednich spotkaniach. Green zdobył 14 punktów.

Wśród Celtów najlepiej zaprezentowali się Terry Rozier i Jaylen Brown. Ten pierwszy zdobył 28 punktów, natomiast Brown 27. Stosunkowo słabo wystąpił Al Horford. Center gości zdobył jedynie 6 punktów.

Zdjęcie: www.nba.com

Post Author: Mikołaj Różalski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *