Challenger w Breście: Triumf Hurkacza!

Hubert Hurkacz pokonał Litwina Ricardasa Berankisa 7:5, 6:1 w finale halowego turnieju Challenger we francuskim Breście!

facebook.com

Dla 21-letniego Wrocławianina to drugie zwycięstwo w karierze rangi Challenger. W pierwszym secie przy stanie 5:4, kiedy serwował Huber Litwin miał piłkę setową, ale jej nie wykorzystał. Następnie Polak przełamał serwis rywala i ostatni set wygrał do zera. W drugim secie Polak nie dał szans Berankisowi. Najpierw wygrał swój serwis, później wygrał Litwina, a następnie znowu swój i zrobiło się 3:0. Jednak trzeba wspomnieć, że to był jedyny gem wyrównany. Dwa ostatnie gemy Polak nie dał szans rywalowi i wygrał do zera.

28.10.2018, godz. 16:25 Hubert Hurkacz – Ricardas Berankis 2:0 (7:5, 6:1).

Post Author: Kamil Chmielewski