Bialczanki powalczą o awans do finałów Mistrzostw Polski do lat 19.

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska w najbliższą środę (18.04.2018) powalczą o awans do finałów Mistrzostw Polski do lat 19. Dziewczyny, które na co dzień grają w pierwszym (ekstraligowym) i drugim (III ligowym) zespole PSW wyruszą do Tarnowa by w najtrudniejszej grupie powalczyć o wejście do finałów prestiżowej imprezy. W rywalizacji zmierzą się z MUKS Pragą Warszawa, Respektem Myślenice i gospodarzem Tarnovią Tarnów.

Przypomnijmy, że bialczanki w ubiegłym roku wywalczyły historyczny srebrny medal w rywalizacji U19 w ramach Mistrzostw Polski, które miały miejsce w Białej Podlaskiej. Z mistrzowskiego składu ujrzymy ponownie Natalię Bąk, Anitę Bosak, Karolinę Chwalczuk, Justynę Cynowską, Klaudię Gocel, Dominikę Gąsieniec, Weronikę Matejuk, Milenę Mikołajczak, Julię Najdyhor, Klaudię Oznańską, Gabrielę Ulatowską i Wiktorię Wojtczuk. Do zespołu dołączyły nowe młodzieżowe piłkarki, czyli Agata Aderek, Julia Fronczek, Oliwia Pić i Zuzanna Roszko.

Z turnieju przeprowadzona zostanie transmisja z komentarzem Piotra Walkowiaka na kanale youtube: https://www.youtube.com/channel/UCy36NiwvirhYtZysYooOMGA/videos

Start o godzinie 11:45

 

Zdjęcie: Max Kowalik

Post Author: Marcin Kołodziejczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *