Andrzej Fonfara vs. Ismail Sillakh na gali boksu zawodowego Warsaw Boxing Night!

Andrzej Fonfara (28-5, 17KO) i Isamil Sillakh (25-5, 19KO) w walce wieczoru, na gali boksu zawodowego – Warsaw Boxing Night. Wydarzenie odbędzie się 16 czerwca 2018r., w hali COS Torwar.

Andrzej Fonfara powróci na ring po ponad rocznej przerwie. Swój ostatni zawodowy pojedynek stoczył 2 czerwca w 2017r., a było to starcie rewanżowe z Adonisem Stevensonem. Andrzej po zmianie kategorii wagowej wraca na ring, aby zmierzyć się z Ukraińcem Ismailem Sillakh’em. Dla Polaka będzie to pierwsza walka zawodowa, którą stoczy w Warszawie. Ismail Sillakh to bardzo mocny i doświadczony zawodnik. Udowodnił to m.in. w bardzo zaciętym pojedynku z Mateuszem Masternakiem, na gali Polsat Boxing Night. Ukrainiec w prawdzie przegrał na punkty, ale była to trudna przeprawa dla Mateusza.

Kolejnym pięściarzem, którego zobaczymy 16 czerwca, będzie Paweł Rumiński. Paweł swoją ostatnią walkę stoczył 30 września 2017r., w Łomiankach, gdzie w 5 rundzie odprawił Grzegorza Sikorskiego. Warto przypomnieć, że debiut zawodowy pięściarza z Warszawy, trwał zaledwie 5 sekund, gdzie w brutalny sposób znokautował Siergieja Krapszyle. Zawodnik, którego wyróżnia ogromna siła i serce do walki zawsze daje elektryzujące pojedynki, więc i tym razem będzie tak samo.

Na karcie walk zobaczymy również Michała Olasia. Michał ostatni raz walczył 10 grudnia, gdzie pokonał przed czasem Tomasza Domalewskiego. Olaś również walczył 30 września, w Łomiankach i stoczył tam zwycięski bój z Michałem Bańbuła.

Na karcie walk znajduje się 6 pojedynków, z czego 5 walk głównych. To pięściarskie wydarzenie będzie mogło obejrzeć na żywo, aż 7 tys. ludzi. Nie może Was tam zabraknąć.

 

 

Post Author: Monika Bartłomiejczak

Zakochana w sportach walki, od kiedy pamiętam :)! Najwierniejsza na świecie fanka braci Diaz, Rondy Rousey, GSP i Marcina Helda. Zajarana braćmi Kliczko, Gołowkinem, Vasylem Lomachenko i Muratem Gasijewem.

1 thought on “Andrzej Fonfara vs. Ismail Sillakh na gali boksu zawodowego Warsaw Boxing Night!

  GladysJuicy

  (3 lipca 2018 - 19:14)

  I often visit your page and have noticed that you don’t
  update it often. More frequent updates will give your blog
  higher rank & authority in google. I know that writing posts takes a lot of time, but you can always help yourself with miftolo’s tools which
  will shorten the time of creating an article to a few seconds.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *